Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Swarzędz

Obszar usług: Swarzędz - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie i jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane poprawnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksu Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do tematyki działalności i grupy końcowej, pod jaką jest przygotowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Swarzędz

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu czynników. Te podstawowe z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego podania ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce ważną z punktu widzenia Google. Poprawnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Swarzędz

Czy masz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozpoznać gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej zaprojektować portal www od zera zaoszczędzając czas oraz fundusze. Niemal wszystko zależy od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Swarzędz

Fundamentem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych środków. Często klienci kontaktują się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z ważnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Swarzędz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny należy w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym przywiązują uwagę na dokładności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy masz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dobry moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego regularnie zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga