Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kędzierzyn-Koźle

Obszar usług: Kędzierzyn-Koźle, Bierawa, Cisek, Polska Cerekiew, Reńska Wieś, Pawłowiczek.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna jest w każdym calu przystosowana do sfery branży oraz grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kędzierzyn-Koźle

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich opracowaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Porządnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: większej liczby odsłon, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kędzierzyn-Koźle

Czy dysponujesz już swą stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozpoznać gdzie leży powód niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę od nowa zaoszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji lub naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kędzierzyn-Koźle

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości kolejnych wydatków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby ulepszyć jej efektywność i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Kędzierzyn-Koźle

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania witryny www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Kontrahenci, a także wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł odpowiedni czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Często potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga