Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Stargard

Obszar usług: Stargard, Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Suchań.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza usługa była na bieżąco odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do zakresu biznesu oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna mieszanka wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stargard

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od wielu aspektów. Podstawowe z nich wymieniliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną z punktu widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stargard

Czy posiadasz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa oraz nie zawsze jest warta. Czasami lepiej zaprojektować stronę od nowa zachowując czas i pieniądze. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieopłacalna. Zatem zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stargard

Podstawą efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na samym początku ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości kolejnych środków. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Stargard

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej należy w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak też sami projektanci, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć trudności z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc kiedy masz wrażenie, że Wasza strona nie działa właściwie, to nadszedł zasadny okres, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla was usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przedsięwziąć działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga