Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Bydgoszcz

Obszar usług: Bydgoszcz, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w wyszukiwarce z uwagi na fakt iż są projektowane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do tematyki biznesu oraz grupy końcowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bydgoszcz

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości portale. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu kolejnych klientów oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bydgoszcz

Czy masz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się ustalić gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze jest warta. Czasami znacznie lepiej wykonać witrynę www od podstaw przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza strona zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bydgoszcz

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości powtórnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Bydgoszcz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania portalu www warto szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytecznością. Kontrahenci, ale także projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć trudności z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy do tego koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc gdy odnosisz odczucie, że Twoja strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy okres, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wyszukiwarkach. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Stosownie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga