Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Kwidzyn

Obszar usług: Kwidzyn, Gardeja, Prabuty, Ryjewo, Sadlinki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Na dodatek, w sieci internetowej, można osiągnąć o dużo więcej odbiorców naszych produktów bądź usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę www tak, by była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez problemu odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, z pewnością potrzebujesz coś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kwidzyn

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania projektu, i co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę internetową w wersji systemu CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a także użyteczny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kwidzyn

Strona www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kwidzyn

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo ważnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wstępnym etapie tworzenia witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także nieodpłatny, dokładny audyt strony www która już istnieje, pozwalający odszukać wszystkie niepoprawności rzutujące na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna działała poprawnie. Duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa tekst na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Kwidzyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność względem konkurencji oraz doprowadzi do lepszych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana strona internetowa i grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony www były w pełni dobrym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz do dyspozycji już swoją witrynę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko zawsze sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www odnośnie do zmiany szaty graficznej, budowy i funkcjonalności. Bez wahania wykonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga