Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grodzisk Wielkopolski

Obszar usług: Grodzisk Wielkopolski, Granowo, Kamieniec, Rakoniewice, Wielichowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im wysoką widoczność w Google.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na amen strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Ponadto, dzięki internetowi, jest duża szansa osiągnąć o sporo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Wzrost aktywności w internecie pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy aktualną witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien naturalnie zorientować się w jej budowie, i bez najmniejszych trudności odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grodzisk Wielkopolski

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje efektywne, responsywne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, aby obliczyć od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży oraz specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zakodować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny i użyteczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grodzisk Wielkopolski

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im poprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grodzisk Wielkopolski

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Wykonujemy także w 100% darmowy, solidny audyt strony www działającej, umożliwiający zidentyfikować wszystkie błędy które odwzorowują na jej złą indeksację w Google. Kolejnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna funkcjonowała poprawnie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Grodzisk Wielkopolski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do lepszych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona www oraz grupy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w łatwy sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podnoszą wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę oraz zaczynasz stwierdzać, iż Twoja witryna przestaje pracować właściwie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też fachowa obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga