Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mińsk Mazowiecki

Obszar usług: Mińsk Mazowiecki, Cegłów, Dębe Wielkie, Dobre, Halinów, Jakubów, Kałuszyn, Latowicz, Mrozy, Siennica, Stanisławów, Sulejówek.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Solidność wykonania i szybkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO możemy zapewnić skuteczną widoczność firmy w wyszukiwarce oraz progres wartości marketingowych.


Handel elektroniczny to posiadająca bardzo dużo atutów, rewolucja w handlu, z której korzysta coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy niemal wszędzie za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Kluczem do sukcesu dla szerokiej rzeszy biznesów staje się w dzisiejszych czasach widzialność w sieci www, otwierając przed nimi dużo możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie pozwól na to aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, aby Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Nasz zespół uczyni to dla Państwa.


Zdobycie widzialności strony w sieci www to proces, który wymaga specjalnego przygotowania a także wiedzy dotyczącej spożytkowania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii oraz trendów, jednocześnie dbając o potrzeby i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozdzielczości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w bardzo prosty sposób pozwoli na wykonywanie zmian m.in. treści na stronie www.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, która polega na automatycznym dopasowaniu się układu strony internetowej do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą indeksację w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu wyszuka potrzebne informacje. Strona www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również struktury portalu internetowego tak, aby jej treść w sposób przejrzysty i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony dla naszych klientów, piszemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Monitoring rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w naszej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, wykonamy dla was wzorową witrynę, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www będzie miała świetną szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w sieci www.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mińsk Mazowiecki

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku podstawowych aspektów, ten ogólny to oczywiście stopień rozbudowania danego projektu. Konkretną wycenę dostaniesz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, realizujemy zarówno pomysły naszych klientów, oraz charakter branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej wykonujemy za pomocą programu Adobe Photoshop który jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Właściwie obmyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów graficznych strony www kolejno poddajemy programowaniu we właściwej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez wersji edytowalnej. Wszystkie wykonane witryny www zakodowane są zgodnie z wymaganymi wytycznymi odpowiedniej optymalizacji SEO i również zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność którą przeprowadzi pozycjoner, dzięki naszej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by uzyskać wysoką pozycję. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że rzetelna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mińsk Mazowiecki

Firmowa strona internetowa jest waszą wizytówką w internecie. Grafika, treści i funkcjonalność witryny wpływa na to, jak wasza firma postrzegana jest przez kontrahentów. Kontrahenci chcą zredukować czas poświęcony na podejmowanie decyzji o kupnie do minimum. Jeśli nie przedłożysz im logicznie swojej oferty, to z dużym prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt wykonamy ocenę techniczną i wizualną witryny oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i poprawie jej konstrukcji tak aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona www uległa awarii od strony programistycznej lub wymagana jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa oraz modernizacja nie zawsze ma sens, czasem lepiej zrobić ją od zera, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony w celu wykonywania bieżących uaktualnień strony. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla poprawnego funkcjonowania firmowej strony www. Zapraszamy do kontaktu i wybierzemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, aby Twoja strona przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mińsk Mazowiecki

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by przyciągała do siebie więcej odwiedzających w efekcie podwyższając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Nie zawsze tak się dzieje. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie widoczności na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na rynku lokalnym. W pierwszych krokach wykonujemy sumienny, całkowicie darmowy audyt strony internetowej, by uchwycić wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze seo copywriting gwarantujemy wartościowe, ciekawe oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które łączą odpowiednią ilość ważnych wyrazów i fraz kluczowych pod wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne artykuły które mają wielkie znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymasz kilkanaście unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google treści.Strony www Mińsk Mazowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w zbudowaniu eksperckiego wizerunku waszej firmy w internecie. Postaramy się ażeby Państwa firmowa wizytówka w sposób pozytywny wyróżniała się wśród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, dbamy szczególnie o poprawną optymalizację strony internetowej mającą wpływ na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych w których się specjalizujemy poprzedzone jest mnóstwem zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować waszą firmę w sieci www. Stworzona przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego opracowane wyrazy i frazy kluczowe. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona internetowa w szybki sposób i naturalny pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach Google, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony www jest uzupełniony dobrej jakości treścią, a także nie jest przeładowany niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej poprawną szybkość ładowania i czytelność odbioru. Artykuły zawarte na stronie są ciekawe, w pełni przejrzyste i przybliżające w sposób intuicyjny krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest zwiększenie klientów lub odwiedzających stronę. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co ważne bierzemy pod uwagę Państwa sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnym świecie odpowiednio zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych sposobów marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa wypełniała swoje zadanie czyli przyciągała odpowiedniej ilości odwiedzin i konwersji musi być na bieżąco administrowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić klientów ale także negatywnie wpływać na jej widoczność w sieci. Oferowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www ciekawy design, właściwą komunikację z kontrahentem i poprawny content marketing. Na podstawie wykonanego przez dkstrony bezpłatnego audytu strony www, wykonamy odpowiednie czynności modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Twojej firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga od czasu do czasu odświeżenia grafiki, dokonania aktualizacji CMS oraz mniej lub bardziej skomplikowanych napraw programistycznych. Wpływ na to mają cyklicznie zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco aktualizacje systemów edycji treści CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony programistycznej. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące prace odnośnie konieczności zmian graficznych oraz programistycznych strony. Warto już teraz zlecić nam obsługę strony, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję oraz wysoką pozycję w Google. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga