Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Góra

Obszar usług: Góra, Jemielno, Niechlów, Wąsosz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wymagania wyznaczane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im wysoką widoczność wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe bezwzględnie potrzebne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, w sieci internetowej, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na samoistnym dostosowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko rozpoznać się w jej logicznym układzie, i bez najmniejszych trudności wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Góra

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Warto również skorzystać z formularza wyceny projektu, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zbudować stronę www w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Góra

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny darmowy audyt Twojej strony internetowej, a następnie zaoferujemy jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Góra

Optymalizacja SEO strony internetowej jest niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatnie, rzetelny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odszukać wszelakie błędy wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak aby wasza strona internetowa działała poprawnie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Góra

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji oraz przyczyni się do sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana witryna www oraz rzeszy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają wartość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja i koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Stawiamy na prostotę i prawidłową optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witryną www i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona przestaje pracować należycie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Błyskawicznie wykonamy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Skontaktuj się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga