Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Białogard

Obszar usług: Białogard, Karlino, Tychowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą lokalizację w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą internetu, można przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę www tak, aby była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Białogard

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy również zbudować stronę www w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarce Google i dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny a również funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Białogard

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny darmowy audyt Państwa strony www, a następnie zaproponujemy jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Białogard

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Wykonujemy także nieodpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, umożliwiający wyszukać wszystkie błędy które odwzorowują na jej słabą indeksację w Google. W następnej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, by wasza witryna www była skuteczna. Spory nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Białogard

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do powodzenia w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna i rzeszy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co całkiem spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już swoją witrynę i zaczynasz zauważać, że Twoja strona przestaje pracować właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny internetowej i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany szaty wizualnej, struktury i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga