Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Siedlce

Obszar usług: Siedlce, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zakodowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu projektu do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do sfery branży i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Siedlce

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy aspektów. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego podania ceny wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Sumiennie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu więcej partnerów biznesowych oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Siedlce

Czy posiadasz już swą stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zrobić stronę www od zera oszczędzając czas i środki finansowe. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego również świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Siedlce

Fundamentem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już we wczesnej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości dodatkowych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby podnieść jej kondycję i widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Siedlce

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu witryny www należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak też sami wykonawcy, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci ponadto przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku gdy odnosisz przeczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa podjąć działania. Nierzadko potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga