Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bielsk Podlaski

Obszar usług: Bielsk Podlaski, Brańsk, Boćki, Orla, Rudka, Wyszki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do tematyki biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bielsk Podlaski

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści w postaci: większej liczby wyświetleń, zgromadzeniu więcej kontrahentów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bielsk Podlaski

Czy dysponujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się zdiagnozować gdzie leży powód problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę od nowa przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa portalu www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony celem omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bielsk Podlaski

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się!Strony www Bielsk Podlaski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a funkcjonalnością. Klienci, ale także wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji portalu www, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Wasza strona nie działa właściwie, to nadszedł dobry moment, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla was usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Niejednokrotnie jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga