Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Radom

Obszar usług: Radom, Pionki, Gózd, Iłża, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Przytyk, Skaryszew, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w Google ponieważ są projektowane solidnie i zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas praca jest w każdym aspekcie dobrana do sfery działalności oraz grupy końcowej, pod jaką jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Radom

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej precyzyjnego obliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu większej ilości partnerów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Radom

Czy posiadasz już swoją stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się określić gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze się opłaca. Czasami o wiele prościej zaprojektować stronę od zera oszczędzając czas oraz środki. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często bywa jednak tak, że nasza witryna po prostu się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia koniecznych aspektów. Oprócz modernizacji i naprawy www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Radom

Filarem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już we wczesnym etapie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Dość często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz pozycję w Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację ważnych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Skontaktuj się!Strony www Radom

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej stroną graficzną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale także wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto koncentrują się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc gdy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszych usług. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga