Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Świdwin

Obszar usług: Świdwin, Brzeżno, Połczyn-Zdrój, Rąbino, Sławoborze.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady wyznaczane przez Google, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, dzięki internetowi, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej budowie, oraz bez kłopotów odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu takie przygotowanie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich usprawnień, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świdwin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, mobilne oraz schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania projektu, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i charakteru firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji bez CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a także funkcjonalny serwis www dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świdwin

Wizytówka strony w internecie ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny darmowy audyt Twojej witryny internetowej, a następnie możemy zaoferować najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świdwin

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szalenie niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www istniejącej, ułatwiający odszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. W następnej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, by wasza strona internetowa działała idealnie. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wyselekcjonowane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Zapamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Świdwin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i przyczyni się do sukcesu w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona oraz grupy odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą jakość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i profesjonalną optymalizację www, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, ażeby ich strony internetowe były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już swoją witryną www oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona przestaje działać jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Fachowość naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, struktury i właściwości. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga