Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Przemyśl

Obszar usług: Przemyśl, Bircza, Dubiecko, Orły, Stubno, Żurawica, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po wgraniu na serwer dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w Google ponieważ są wdrażane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest w każdym calu dobrana do obszaru branży i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To efektywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Przemyśl

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Te podstawowe z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego podania ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Solidnie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kodujemy także bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: wyświetleń strony, przyciągnięciu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Przemyśl

Czy użytkujesz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się zorientować się gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej zaprojektować witrynę www od podstaw zachowując czas i finanse. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, że nasza strona najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja stron może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Przemyśl

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już na samym początku jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych kosztów. Wielokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby ulepszyć jej efektywność oraz widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się!Strony www Przemyśl

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony warto przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w obsłudze. Klienci, jak również sami wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć trudności z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, lecz i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku kiedy masz przeczucie, że Twoja strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł odpowiedni moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w wynikach Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zabrać się za działania. Często jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga