Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ pomorskie

Obszar usług: Pomorze Gdańskie, pomorskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie dobrana do niuansów działalności oraz grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
pomorskie

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich wymienione są w postaci pytań w naszym formularzu wyceny, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, wypełniają w pełni wymogi zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kodujemy zarówno bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: wyświetleń, pozyskaniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
pomorskie

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie lepiej wykonać stronę od nowa przyoszczędzając czas i finanse. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona www po prostu się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy portalu www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
pomorskie

Podstawą efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowej fazie ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych kosztów. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby poprawić jej kondycję oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www pomorskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a wygodą użytkowania. Klienci, a także sami projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem o czym jest strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji witryny, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł najlepszy czas, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przystąpić do działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga