Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Rypin

Obszar usług: Rypin, Brzuze, Rogowo, Skrwilno, Wąpielsk.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy nakładane przez Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie pogląd na funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, dzięki internetowi, można osiągnąć o wiele więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien błyskawicznie spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez kłopotu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rypin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Prosimy także skorzystać z naszego formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w Google oraz niemałym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny i użyteczny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rypin

Wizytówka strony www ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny nieodpłatny audyt Twojej strony www, i możemy zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rypin

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie ważnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Oferujemy również nieodpłatny, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, umożliwiający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości wpływające na jej złą indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na witrynę jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnych tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Rypin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana witryna i grona klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają atrakcyjność portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny, co doskonale spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich strony internetowe wyróżniały się w pełni dobrym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już swoją stronę internetową i zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna www przestaje pracować właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, budowy i właściwości. Błyskawicznie dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga