Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Maków Mazowiecki

Obszar usług: Maków Mazowiecki, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Różan, Rzewnie, Sypniewo, Szelków.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza propozycja była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po oddaniu przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest we wszelkim calu dostosowana do sektora branży i grupy docelowej, pod jaką jest tworzona. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To owocna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Maków Mazowiecki

Agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie znaczącą pod kątem widzenia Google. Sumiennie zakodowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji edytowalnej. Po skończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści w postaci: wyświetleń, sprowadzeniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Maków Mazowiecki

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy dojść gdzie jest powód problemu. W obszar naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami lepiej zrobić stronę od początku przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Maków Mazowiecki

Fundamentem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Często klienci kontaktują się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej kondycję oraz widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Maków Mazowiecki

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia portalu www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy do tego skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Państwa strona www nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga