Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Jędrzejów

Obszar usług: Jędrzejów, Imielno, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Wodzisław.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm lub osób indywidualnych. Rzetelność wykonania oraz prędkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO umożliwiamy skuteczną widoczność firmy w sieci i zwiększenie jakości sprzedażowych.


E-handel to posiadająca bardzo dużo pozytywów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu można uzyskać niemal w każdym zakątku świata przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu działalności staje się w dzisiejszych realiach widzialność w internecie, otwierając przed nimi nieskończenie wiele możliwości przeskoczenia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Dopilnuj tego, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w internecie. Nasza agencja reklamowa uczyni to dla Ciebie.


Wypracowanie obecności Twojej strony w internecie to proces, który wymaga specjalnego przygotowania a także wiedzy odnośnie użycia aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii jak i trendów, a także zapewniając wymagania i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w bardzo łatwy sposób umożliwi dokonywanie zmian m.in. danych na stronie internetowej.


Nowoczesne witryny www, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Skorzystaj z naszej oferty!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego tworzenia, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury witryny do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Wpływa to to m.in. na lepszą pozycję w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja witryny sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszystkie istotne informacje. Strona www posiada wbudowany system zarządzania treścią strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Stworzenie kodu a także struktury witryny tak, by jej treść w sposób jasny i gruntowny dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Tworząc strony dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Nie ma znaczenia dla nas, czym się zajmujesz i w jakiej branży pracujesz, stworzymy dla Państwa poprawną i funkcjonalną witrynę www, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki nam Twoja firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce internetowej Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Jędrzejów

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten ogólny to oczywiście stopień skomplikowania konkretnego projektu. Precyzyjną cenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, realizujemy zarówno koncepcje naszych klientów, również charakterystykę branży, w której działa firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania bezpłatnej wersji graficznej narysowanej w programie graficznym. Dobrze przemyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów graficznych strony www kolejno poddajemy kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, czy też w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, a także jako wizytówkę bez CMS. Wszystkie stworzone strony www zakodowane są w zgodzie z obowiązującymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner robiący audyt strony www niewiele musi robić, by zdobyć jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie działającą firmową stronę www niewielkim nakładem pieniędzy. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Jędrzejów

Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w sieci www. Design, treści oraz funkcjonalność witryny www ma duży wpływ na to, jak wasza firma postrzegana jest przez klientów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla użytkownika jest bardzo istotny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzetelnie przedłożona, wówczas z wielkim prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na starcie z nawiązania kontaktu. Skontaktuj się z nami, wówczas dokonamy odpowiedniej oceny technicznej i wizualnej Twojej strony www oraz zaproponujemy właściwą usługę, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu i unowocześnieniu jej struktury by bardziej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona www uległa programistycznej awarii lub wymagana jest aktualizacja wtyczek w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa oraz modernizacja nie zawsze ma sens, niejednokrotnie lepiej utworzyć ją od zera, administracja strony www to stała współpraca z naszą agencją dokonującą bieżących aktualizacji na stronie www. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla normalnego funkcjonowania firmowej strony. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru optymalnej usługi tak, by Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Jędrzejów

Każdy dysponent firmowej strony www liczy, by jego witryna była owocna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie użytkowników, co przełożyłoby się na zwiększenie nowych kontaktów biznesowych, skutkującym przyrostem transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji witryny www na wysokich pozycjach w Google. Nie małe znaczenie ma obecnie lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z danego miasta oraz regionu. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy darmowy, rzetelny audyt strony internetowej, aby uchwycić wszystkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarkach. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy oryginalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające właściwą ilość wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne artykuły mające wielkie znaczenie dla Google które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkadziesiąt niepowtarzalnych, niezbędnych dla Google artykułów. Napisz do nas już teraz, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, aby polepszyć ruch na Twojej witrynie www oraz zadbać o dochody ze sprzedaży.Strony www Jędrzejów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie efektywnego wizerunku Twojej firmy w sieci www. Postaramy się aby Państwa firmowa wizytówka efektywnie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym a także jej wyglądu, zadbamy też o odpowiednią optymalizację www wpływającą na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest mnóstwem ściśle sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem określonej branży, mających na celu wyeksponować Państwa firmę w sieci www. Budowa stworzonej przez nas każdej strony opiera się na prostym, lecz efektywnym przekazie, który będzie w stanie dotrzeć do docelowego użytkownika na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych oraz fraz. Dzięki naszym zabiegom wasza strona www w sposób naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika interesującego go hasła związanego z określoną dziedziną. Layout strony www jest uzupełniony jakościową treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafiką, co przekłada się na jej zadowalającą szybkość wczytywania i przejrzystość odbioru. Treści zawarte na stronie www są ciekawe, w pełni zrozumiałe oraz przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów bądź usług. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, dlatego bierzemy pod uwagę Twoje sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Obecnie trafnie skonkretyzowana strona internetowa jest jednym z wiodących działań marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna i posiadała dobrą konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do aktualnych trendów tworzenia stron www. Stara strona www może odstraszać klientów, a także generować niepotrzebne koszty. Nasza usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także poprawny content marketing, który przyniesie dla Was korzyści w postaci konstruktywnej komunikacji z klientem. Przeprowadzamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, której celem jest wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda funkcjonująca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia layoutu, wykonania wszelkich aktualizacji CMS oraz mniej lub bardziej poważnych przeróbek programistycznych. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, dostępem do coraz nowszych technologii, a czasem po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Warto już dziś zlecić nam prowadzenie strony, aby mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i dobrą pozycję w wyszukiwarce. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga