Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Olecko

Obszar usług: Olecko, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im bardzo dobrą widoczność w Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej klientów naszych towarów lub usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą stronę tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia serwisu www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej schemacie, i bez kłopotu odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, na pewno potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Olecko

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zaprogramować witrynę www w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w Google i niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Olecko

Wizytówka strony www ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Olecko

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www istniejącej, pozwalający znaleźć wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności możemy przejść do konkretnych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa pracowała dobrze. Spory nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Olecko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji i doprowadzi do odniesienia powodzenia w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona internetowa i grupy użytkowników, do których chcemy dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nie zostać w tyle za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją witrynę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona www przestaje działać odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej fachowa obsługa, by wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty graficznej, rozłożenia i właściwości. Ekspresowo przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga