Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wieliczka

Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza usługa była na bieżąco dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po skończeniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas praca jest w każdym aspekcie dostosowana do specjalizacji branży oraz grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wieliczka

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej precyzyjnego obliczenia ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo znaczącą z punktu widzenia Google. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu pracy dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane korzyści w postaci: odsłon strony, pozyskaniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wieliczka

Czy posiadasz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się rozszyfrować gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować portal www od zera przyoszczędzając czas oraz pieniądze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona www tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego dodatkowo oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wieliczka

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości następnych środków pieniężnych. Często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należałoby zmienić aby podciągnąć jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Wieliczka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Klienci, a również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemu z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej koncentrują się na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. A więc kiedy odnosisz przeczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł zasadny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa zacząć działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Stosownie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga