Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sosnowiec

Obszar usług: Sosnowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była stale dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim calu dostosowana do niuansów biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sosnowiec

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Najważniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sosnowiec

Czy dysponujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa i nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać stronę www od nowa przyoszczędzając czas oraz finanse. Niemal wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sosnowiec

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zatroszczy się o to już na samym początku jej projektowania, aby uniknąć na przyszłość późniejszych wydatków. Dosyć często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby poprawić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www Sosnowiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a używalnością. Klienci, a również sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji www, ale również i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. A więc gdy masz odczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to nadszedł dogodny czas, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was zacząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji oraz dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga