Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wejherowo

Obszar usług: Wejherowo, Reda, Rumia, Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych oraz usługowych. Skrupulatność wykonania i szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych projektów na lokalną optymalizację SEO zapewniamy skuteczną widzialność firmy w internecie oraz progres jakości handlowych.


E-commerce to posiadająca bardzo dużo pozytywów, nowa jakość w funkcjonowaniu firm, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu uzyskujemy prawie w każdym miejscu przy użyciu mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu działalności jest w obecnym świecie obecność w sieci www, uchylając przed nimi wielkie możliwości dostania się na szersze rynki zbytu.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, aby wasza firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google. Nasza agencja zrobi to dla Państwa.


Zapewnienie widoczności witryny www w internecie to mechanizm, który wymaga odpowiedniego przygotowania oraz wiedzy na temat użycia aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii jak i trendów, jednocześnie dbając o wymagania i oczekiwania klientów. Nasze strony internetowe są w pełni mobilne, czyli płynnie układające się do rozdzielczości ekranu wszelkiego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w prosty sposób umożliwi wykonywanie uaktualnień m.in. treści na stronie internetowej.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, innowacyjne rozwiązania – Zapraszamy do kontaktu!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego tworzenia, która polega na automatycznym dopasowaniu się układu witryny internetowej do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony internetowej sprawi, że użytkownik od razu wyszuka potrzebne informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system CMS Wordpress do wygodnej samodzielnej edycji treści oraz galerii na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Przygotowywanie kodu oraz struktury portalu internetowego tak, by jej treść w sposób przejrzysty i całkowity dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarek internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony internetowe dla naszych klientów, piszemy zoptymalizowany pod SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej branży działasz, wykonamy dla Ciebie idealną witrynę internetową, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki dkstrony Państwa firmowa strona www zdobędzie bardzo dobrą szansę na uzyskanie sukcesu w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wejherowo

Agencja internetowa dkstrony zyskała zasobne doświadczenie dzięki wielu ukończonym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych ważnych elementów. Precyzyjną wycenę poznasz szybko dzięki wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam wiele czasu, realizujemy także koncepcje naszych kontrahentów, a także specyfikę branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Poprawnie obmyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów graficznych strony www kolejno poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, czy też w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, a także jako wizytówkę bez edycji treści. Wszystkie ukończone witryny www zakodowane są w zgodzie z wymaganymi wytycznymi właściwej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby uzyskać jej pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonamy Cię że rzetelna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze kosztować musi duże pieniądze.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wejherowo

Firmowa strona www jest waszą wizytówką w sieci. Struktura strony internetowej, jej funkcjonalność, design oraz treści mają duży wpływ odnośnie postrzegania Państwa firmy przez klientów. Poświęcony do minimum czas na decyzję zakupową przez klienta jest bardzo istotny. Jeśli Państwa oferta nie zostanie rzeczowo zaprezentowana, wówczas z dużym prawdopodobieństwem klient może zrezygnować już na starcie z nawiązania współpracy. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej witryny oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie i unowocześnieniu jej grafiki oraz użytkowalności w celu podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, gdy strona www została zaatakowana przez hakera, uległa awarii od strony programistycznej lub jeśli wymagane są aktualizacje wtyczek w CMS. Czasem lepszym rozwiązaniem jest utworzenie od podstaw nowej strony www, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem celem dokonywania bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych usługa zalecana dla poprawnego funkcjonowania firmowych witryn. Zapraszamy do kontaktu i wybierzemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, aby Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wejherowo

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby przyciągała do siebie więcej użytkowników w efekcie zwiększając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji oraz subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony www na wysokich miejscach w Google. Ponadto kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania użytkowników na lokalnym rynku. Dlatego na pierwszym miejscu wykonujemy darmowy, sumienny audyt strony internetowej, aby namierzyć wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające niekorzystnie na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, które łączą wystarczającą ilość ważnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne treści które mają duże znaczenie dla Google które napisane są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz wiele unikatowych, wartościowych dla Google artykułów. Napisz do nas już dziś, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, aby zwiększyć odwiedziny Twojej strony zwiększając Twoje dochody.Strony www Wejherowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla was efektowną wizytówkę firmowej strony internetowej. Dokładamy wiele starań, do tego aby wasza firmowa strona www odpowiednio wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszystkie techniczne warunki wpływające na jej widoczność, sprawność i szybkość użytkowania. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych do określonej branży, mających na celu wyeksponować Twoją firmę w sieci www. Stworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty i skuteczny przesłać przekaz, który z pewnością dotrze do użytkownika na którym nam zależy wykorzystując do tego odpowiednie wyrazy a także frazy kluczowe. Dzięki naszym działaniom Państwa strona www w sposób naturalny pojawi się na pierwszych miejscach wyszukiwarki po wpisaniu przez użytkownika interesującego go hasła związanego z daną działalnością. Układ strony www jest wypełniony jakościową treścią, a także nie jest przeciążony zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej zadowalającą szybkość wczytywania oraz łatwość odbioru. Treści zawarte na stronie www są chwytliwe, w pełni przejrzyste oraz przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest zwiększenie klientów lub odwiedzających serwis. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, dlatego też otwarci jesteśmy na wasze sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie prawidłowo zaprojektowana strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych. Branża IT szczególnie tworzenie stron www to cyklicznie zmieniające się trendy a także technologie ich wykonywania. Tak więc aby strona internetowa spełniała zadanie w postaci wysokiej ilości odwiedzin oraz konwersji musi być na bieżąco aktualizowana. Przestarzała, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać kontrahentów ale także źle wpływać na jej pozycję w sieci. Nasza usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy ciekawy design, a także dobry content marketing, który przyniesie dla Państwa korzyści w postaci konstruktywnej komunikacji z klientem. Na podstawie dokonanego przez dkstrony darmowego audytu strony www, przeprowadzimy dostosowane odpowiednio prace modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Waszej firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu witryna co pewien okres wymaga jej modernizacji grafiki czy też programistycznej, bardzo ważną rzeczą jest także aktualizacja systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów CMS oraz zwyczajnie błędy wynikające od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum prac graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej usługi obsługi Twojej www powiększając szansę na większą liczbę Twoich klientów. Już teraz zapraszamy do współpracy z nami! dzięki której z pewnością Państwo i wasza strona www na tym skorzystają!.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga