Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sochaczew

Obszar usług: Sochaczew, Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Teresin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarkę internetową, co gwarantuje im dobrą lokalizację wśród konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie pogląd na funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Notabene, w sieci internetowej, można pozyskać o wiele więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową stronę www tak, aby była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoistnym dopasowaniu się grafiki strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko zorientować się w jej konstrukcji, i bez kłopotów odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na wybrane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sochaczew

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne oraz schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a także praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sochaczew

Strona www ma duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sochaczew

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także całkowicie darmowy, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odszukać wszystkie niepoprawności wpływające na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by wasza strona firmowa działała idealnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Sochaczew

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio utworzona strona www wyróżni Państwa firmę w odniesieniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona www oraz rzeszy klientów, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają wartość witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez nas strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich witryny www były w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Gdy masz już własną stronę internetową i zaczynasz dostrzegać, iż Twoja strona www przestaje działać należycie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i funkcjonalności. Bez wahania dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga