Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Augustów

Obszar usług: Augustów, Bargłów Kościelny, Lipsk, Nowinka, Płaska, Sztabin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady stawiane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie pogląd na działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa osiągnąć o wiele więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Zwiększenie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, by była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszego kłopotu znaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zdobyć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej oraz określeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Augustów

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie możemy także zbudować stronę w wersji systemu edycji. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem indeksacji strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny i funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Augustów

Strona internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych klientów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy nieodpłatny audyt Twojej strony www, a kolejnie zaoferujemy jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Augustów

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo koniecznym procesem, wpływającym na okazanie się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie bezpłatny, solidny audyt strony www istniejącej, pozwalający znaleźć wszystkie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do konkretnych rozwiązań, by Twoja witryna internetowa pracowała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Augustów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www i rzeszy użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz prawidłową optymalizację www, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, ażeby ich witryny www były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją stronę internetową i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga