Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Police

Obszar usług: Police, Nowe Warpno, Kołbaskowo, Dobra Szczecińska.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa pozyskać o sporo więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twoim biznesie. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę internetową tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoistnym ułożeniu układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna www, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, witryna internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Police

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, a także w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę www w wersji bez CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Police

Wizytówka strony w internecie posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony www na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy darmowy audyt Twojej witryny internetowej, a następnie możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Police

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie tekst na stronę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Police

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz doprowadzi do wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona www i grona odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony internetowe były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www oraz zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja strona www przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie zawodowe naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie uświadamiasz sobie, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, budowy i funkcjonalności. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga