Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Złotoryja

Obszar usług: Złotoryja, Wojcieszów, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była permanentnie dopracowywana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zakodowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google gdyż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna jest we wszelkim aspekcie przystosowana do tematyki branży i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Złotoryja

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy aspektów. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą szczególnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Przemyślanie wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji z edycją treści. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie wyczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń strony, zgromadzeniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Złotoryja

Czy posiadasz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie leży powód takiej sytuacji. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele lepiej wykonać witrynę od nowa zaoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Złotoryja

Filarem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości kolejnych wydatków. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją witryny, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby udoskonalić jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Złotoryja

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem strony, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, jak również projektanci, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc w wypadku kiedy masz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Nierzadko potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga