Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Włoszczowa

Obszar usług: Włoszczowa, Kluczewsko, Krasocin, Moskorzew, Radków, Secemin.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy dostawali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na ułożeniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim aspekcie dostosowana do niuansów branży oraz grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Włoszczowa

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Te podstawowe z nich wyszczególniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego podania ceny stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy także bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, pozyskaniu większej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Włoszczowa

Czy masz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wskazać gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania oraz nie zawsze się opłaca. Czasami znacznie prościej zrobić portal www od nowa zaoszczędzając czas i środki pieniężne. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna tylko się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja stron może okazać się niekorzystna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Włoszczowa

Podstawą efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Często klienci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby usprawnić jej efektywność i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Włoszczowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu www warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci poza tym przywiązują uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych kompetencji. Jeśli masz odczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to przyszedł najlepszy okres, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji wziąć się do działania. Często bywa tak że potrzebny jest kompletny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga