Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Śrem

Obszar usług: Śrem, Książ Wielkopolski, Dolsk, Brodnica.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym zasięgu. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie filozofię działania wielu podmiotów konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Notabene, w sieci internetowej, jest duża szansa pozyskać o dużo więcej odbiorców naszych produktów i usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna, powinien szybko rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu odczytać zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie portalu, aby była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać klientów, potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Śrem

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, responsywne i schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania projektu, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, by oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zbudować witrynę www w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą zaindeksowania strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www odpowiednio dostosowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Śrem

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny bezpłatny audyt waszej witryny www, i możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Śrem

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Oferujemy również zupełnie darmowy, profesjonalny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający wybadać wszelakie błędy rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie przechodzimy do optymalnych rozwiązań, by wasza witryna www funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Ciebie artykuł na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych artykułów, budujących bardzo dobre zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Śrem

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi pełnić dana strona oraz grupy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają jakość portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i profesjonalną optymalizację strony internetowej, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony www były w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już swoją witrynę oraz zaczynasz spostrzegać, że Twoja strona przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać znakomicie wykonaną firmową witrynę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany szaty graficznej, formy i łatwości w użyciu. Niezwłocznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując docelowo całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga