Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Krosno Odrzańskie

Obszar usług: Krosno Odrzańskie, Gubin, Bobrowice, Bytnica, Dąbie, Maszewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w Google gdyż są wdrażane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas strona jest w każdym calu dostosowana do zakresu branży i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Krosno Odrzańskie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne odnośnie ceny i jakości strony. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania ceny wykonania strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze wykonana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy również bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Krosno Odrzańskie

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się ustalić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej zrobić witrynę www od nowa przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje modernizacji, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja strony www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Krosno Odrzańskie

Filarem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na wczesnym etapie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba zmienić aby polepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Krosno Odrzańskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a użytkowością. Kontrahenci, a także wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z określeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu, lecz i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych usług. A więc kiedy odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to przyszedł stosowny moment, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Często bywa tak że konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły nieustannie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga