Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Myszków

Obszar usług: Myszków, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wymagania stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im wysoką widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w sieci, można pozyskać o sporo więcej klientów naszych towarów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Wzrost aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dostosowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać kontrahentów, na pewno potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Myszków

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, mobilne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie www, by obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, która jest fundamentem zaindeksowania strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, schludny a także funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Myszków

Wizytówka strony www posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Myszków

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również zupełnie darmowy, dobry audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający wyszukać wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak by wasza strona firmowa działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych tekstów, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Myszków

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia wyższych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna spełniać dana witryna oraz grona klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają atrakcyjność strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny www, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby tylko ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www i zaczynasz dostrzegać, że Twoja witryna internetowa przestaje działać jak należy, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową stronę internetową. Ważna jest też właściwa obsługa, aby całość wciąż sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę internetową odnośnie do zmiany szaty wizualnej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga