Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ śląskie

Obszar usług: Śląsk, śląskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do specjalności biznesu i grupy finalnej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
śląskie

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej szczegółowego wyliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Przemyślanie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
śląskie

Czy posiadasz już własną stronę www, której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami znacznie prościej wykonać portal www od początku przyoszczędzając czas i fundusze. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
śląskie

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość późniejszych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby polepszyć jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się!Strony www śląskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony warto w szczególności wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów ważną rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy oprócz tego przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji portalu www, lecz i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wyszukiwarkach. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga