Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pszczyna

Obszar usług: Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Suszec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym horyzoncie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie metody działania wielu firm konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, w sieci internetowej, można osiągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien momentalnie spostrzec się w jej konstrukcji, oraz bez trudu wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie swoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pszczyna

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne oraz przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej wykonanie. Polecamy także skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie www, aby oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze zadanie poprzedza dostosowany do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie również zakodować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pszczyna

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny darmowy audyt waszej witryny www, i możemy zaproponować jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pszczyna

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy także bezpłatnie, dokładny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający zidentyfikować wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa strona www funkcjonowała poprawnie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki Google. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Pszczyna

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo utworzona strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie znacznych efektów widoczności w Google. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma spełniać dana witryna oraz grona użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają jakość strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz profesjonalną optymalizację witryny internetowej, co w każdym calu spełnia wszystkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, ażeby ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już własną stronę www oraz zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona www przestaje pracować jak należy, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową stronę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany szaty graficznej, rozłożenia i użyteczności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga