Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Koszalin

Obszar usług: Koszalin, Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów, Świeszyno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkownika online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona internetowa jest w każdym calu przystosowana do specjalności działalności oraz grupy końcowej, dla której jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Koszalin

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od dużo czynników. Podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wysoce ważną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Umiejętnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy również bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, pozyskaniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Koszalin

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wskazać gdzie leży powód takiej sytuacji. W skład naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele prościej zrobić portal od początku przyoszczędzając czas i fundusze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Często bywa jednak tak, że nasza strona www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy portalu www istotna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Koszalin

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w pierwszej fazie jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości powtórnych środków. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby uefektywnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Koszalin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Klienci, jak również wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną rzeczą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem czego dotyczy strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej skupiają się na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych kompetencji. Jeżeli masz odczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga