Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Działdowo

Obszar usług: Działdowo, Iłowo-Osada, Lidzbark, Płośnica, Rybno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Ponadto, przy pomocy internetu, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzrost widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy istniejącą już witrynę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej budowie, oraz bez najmniejszego kłopotu znaleźć zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na zdefiniowane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, potrzeba Ci coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Działdowo

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, mobilne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary skomplikowania projektu, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie www, aby wyliczyć expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy także zbudować stronę w wersji bez CMS. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a również funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do zakresu Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Działdowo

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy w pełni darmowy audyt Twojej witryny www, i zaproponujemy optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Działdowo

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie koniecznym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy również nieodpłatny, rzetelny audyt strony www działającej, ułatwiający wybadać wszelakie błędy rzutujące na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, by wasza strona internetowa działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez was tekst na witrynę jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Działdowo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i spowoduje odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana witryna www i grona klientów, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, żeby ich witryny www były w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje funkcjonować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy strony internetowej oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości jesteś świadomy, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość wciąż sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i funkcjonalności. Ekspresowo zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując na końcu całościową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Tym samym nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga