Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Piotrków Trybunalski

Obszar usług: Piotrków Trybunalski, Aleksandrów, Czarnocin, Gorzkowice, Grabica, Łęki Szlacheckie, Moszczenica, Ręczno, Rozprza, Sulejów, Wola Krzysztoporska, Wolbórz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkowników online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się expressowo w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksu Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas strona jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki branży oraz grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Piotrków Trybunalski

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości strony www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości wykonania strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą zasadniczo znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane profity pod postacią: większej liczby odsłon, sprowadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Piotrków Trybunalski

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się rozpoznać gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie lepiej zrobić portal od zera przyoszczędzając czas oraz środki. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Często jest jednak tak, że nasza witryna się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego też proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryn www może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy portalu znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej użytkowość i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Piotrków Trybunalski

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już na wczesnym etapie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość powtórnych nakładów pieniężnych. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby poprawić jej efektywność oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Piotrków Trybunalski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem, a użytkowością. Klienci, a ponadto wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z określeniem do czego nawiązuje witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji portalu, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Twoja witryna www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Nierzadko konieczna jest modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły stale zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga