Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Opatów

Obszar usług: Opatów, Baćkowice, Iwaniska, Lipnik, Ożarów, Sadowie, Tarłów, Wojciechowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wykonywane solidnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dobrana do obszaru działalności i grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Opatów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości serwisy. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od bardzo wielu aspektów. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą kolosalnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji z systemem edycji. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: większej liczby wyświetleń, pozyskaniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Opatów

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozpoznać gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować witrynę od podstaw zachowując czas i środki. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza www się po prostu zestarzała i potrzebuje odświeżenia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja strony może okazać się niekorzystna. Zatem zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy witryny www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Opatów

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już z początku ich projektowania, tak aby zapobiec na przyszłość następnych kosztów. Często klienci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby udoskonalić jej kondycję i widzialność w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Opatów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony warto w szczególności zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej stroną graficzną, a użytkowością. Kontrahenci, jak również wykonawcy, odmiennie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej strony www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy ponadto przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji witryny www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł najlepszy moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Skutecznie jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga