Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Golub-Dobrzyń

Obszar usług: Golub-Dobrzyń, Ciechocin, Kowalewo Pomorskie, Radomin, Zbójno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym wymiarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają zasady wyznaczane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im wysoką lokalizację z pośród konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie strategię działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o dużo więcej klientów naszych produktów a także usług.


Już od dziś zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie widoczności w internecie pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową stronę internetową tak, by była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien szybko spostrzec się w jej budowie, i bez problemu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy a także wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Golub-Dobrzyń

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej stworzenie. Sugerujemy także skorzystać z formularza wyceny witryny www, dostępnym na naszej stronie, by wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię możemy także zaprogramować stronę internetową w wersji systemu CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą zaindeksowania strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Golub-Dobrzyń

Strona www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to możemy zapewnić Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy bezpłatny audyt waszej strony internetowej, a kolejnie zaproponujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Golub-Dobrzyń

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Oferujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający odszukać wszelakie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. W dalszej kolejności przechodzimy do konkretnych rozwiązań, by Twoja witryna www pracowała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich artykułów, wspomagające dobre zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Golub-Dobrzyń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie powodzenia w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana strona internetowa i rzeszy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i prawidłową optymalizację www, co w zupełności spełnia wszelkie wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już swoją stronę i zaczynasz zauważać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony oraz podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, by całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w zupełności dostosowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, budowy i funkcjonalności. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, gwarantując docelowo kompleksową modernizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga