Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Sopot

Obszar usług: Sopot.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza propozycja była stale odświeżana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu dogadywana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w Google ponieważ są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu projektu do indeksu Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna jest w każdym aspekcie dobrana do sfery działalności i grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Znakomicie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sopot

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Dobrze wykonana i zoptymalizowana strona ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sopot

Czy masz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się wgłębić się gdzie leży powód problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze ma sens. Czasami lepiej wykonać stronę od podstaw zachowując czas i fundusze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sopot

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już w pierwszej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby ulepszyć jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z decydujących czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację strategicznych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda zastosowania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!Strony www Sopot

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem, a funkcjonalnością. Klienci, a także sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć dylematu z zauważeniem czego dotyczy witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy co więcej skupiają się na dokładności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz prawidłowej optymalizacji strony, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc kiedy odnosisz odczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł zasadny okres, by się do nas zgłosić. Przeprowadzimy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w Google. Zapewnimy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przystąpić do działania. Niejednokrotnie jednak potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga