Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Tuchola

Obszar usług: Tuchola, Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc oferujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zaprezentować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google ponieważ są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po uruchomieniu witryny do indeksu Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zakodowana przez nas strona jest we wszelkim aspekcie dobrana do gałęzi biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tuchola

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od masy czynników. Te najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji CMS. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści pod postacią: większej liczby odsłon, przyciągnięciu większej ilości partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tuchola

Czy dysponujesz już swoją stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zdiagnozować gdzie jest powód problemu. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele prościej zaprojektować portal od nowa zachowując czas oraz finanse. Wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Często bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja stron może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej sprawność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tuchola

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto dopilnować tego już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości powtórnych wydatków. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań oferując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy zmienić aby podnieść jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści i artykuły wykorzystując kombinację zasadniczych wyrazów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Tuchola

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną graficzną, a użytecznością. Klienci, a ponadto projektanci, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z określeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Często jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Do tego cyklicznie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też regularnie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga