Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Braniewo

Obszar usług: Braniewo, Frombork, Lelkowo, Pieniężno, Płoskinia, Wilczęta.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez Google, co gwarantuje im wysoką widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i większe przedsiębiorstwa, dzięki tym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Ponadto, dzięki internetowi, można szybciej osiągnąć o sporo więcej odbiorców naszych towarów bądź usług.


Już od dziś zadbaj o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania strony www, polegająca na samoczynnym ułożeniu grafiki strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien szybko spostrzec się w jej logicznym układzie, i bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Braniewo

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania zlecenia, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Warto również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie, aby obliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy także zbudować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wynikach Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również funkcjonalny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Braniewo

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny nieodpłatny audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie możemy zaproponować jak najbardziej optymalne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Braniewo

Optymalizacja SEO strony internetowej jest szalenie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www funkcjonującej, umożliwiający zidentyfikować wszelakie niepoprawności wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. Następnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza witryna internetowa działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Braniewo

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz wpłynie na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna oraz grupy użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają jakość strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Kierujemy się prostotą i należytą optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już swoją stronę www i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować dobrze, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Zawodowstwo naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, że nie wystarczy posiadać świetnie zrobioną firmową witrynę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, całokształtu i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga