Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Częstochowa

Obszar usług: Częstochowa, Blachownia, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny, Starcza, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Koniecpol, Konopiska.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza oferta była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google ponieważ są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do zakresu biznesu i grupy końcowej, pod jaką jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Częstochowa

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron www. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania ceny wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Solidnie wykonana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy również bez wersji edytowalnej. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, zgromadzeniu dodatkowej ilości kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Częstochowa

Czy użytkujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się zdiagnozować gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej zaprojektować portal www od podstaw oszczędzając czas i pieniądze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, dlatego też oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy zatem do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony www istotna jest również obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Częstochowa

Filarem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowym etapie ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub wcale niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy zmienić aby podnieść jej efektywność oraz pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Częstochowa

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony internetowej warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, ale również sami projektanci, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć kłopotów z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy dodatkowo skupiają się na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji witryny, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. Jeżeli odnosisz przeczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł idealny okres, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji zacząć działania. Czasem potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga