Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zawiercie

Obszar usług: Zawiercie, Poręba, Irządze, Kroczyce, Łazy, Ogrodzieniec, Pilica, Szczekociny, Włodowice, Żarnowiec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania oraz szybkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widoczność firmy w wyszukiwarce internetowej oraz podniesienie skuteczności marketingowych.


Handel elektroniczny to mająca dużo atutów, nowa jakość w funkcjonowaniu firm, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać niemal wszędzie za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Kluczem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw jest w obecnych czasach obecność w sieci www, otwierając przed nimi bardzo dużo możliwości wejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w wyszukiwarkach. Nasza agencja zrobi to dla Ciebie.


Zdobycie widzialności strony w sieci to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania a także obeznania dotyczącej użycia aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z najnowszych technologii oraz trendów, jednocześnie biorąc pod uwagę wymagania i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu wszelkiego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w łatwy sposób pozwoli na wykonywanie uaktualnień m.in. oferty na stronie www.


Nowoczesne strony www, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Sprawdź nasze usługi!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na samoczynnym dopasowaniu się struktury witryny internetowej do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawi, że użytkownik od razu dotrze do poszukiwanych informacji. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji treści lub galerii na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również samej struktury strony tak, by jej treść w sposób jasny i kompleksowy dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony www dla naszych kontrahentów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Analiza rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, zaprojektujemy dla Ciebie poprawną oraz funkcjonalną witrynę internetową, w pełni stosując się do zasad poprawnej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki nam Państwa firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zawiercie

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których dokonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu a także innych istotnych elementów. Dokładny koszt strony www wyliczymy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam dużo czasu, mamy na uwadze pomysły naszych kontrahentów, a także charakter branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy korzystając z programu Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki witryny www, umiejscowienia elementów a także jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, lub też jako wizytówkę bez CMS. Wszystkie wykonane witryny napisane są zgodnie z wymaganymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Audyt strony www to czynność jaką przeprowadzi pozycjoner, dzięki dobrej optymalizacji nie musi wiele pozycjonować by uzyskać dobrą pozycję. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że rzetelna, poprawnie zaprojektowana strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zawiercie

Firmowa strona www jest Państwa wizytówką w internecie. Design, treści i funkcjonalność witryny www wpływa na to, jak Twoja firma postrzegana jest przez kontrahentów. Kontrahenci pragną zmniejszyć czas poświęcony na podjęcie decyzji o zakupie do minimum. Jeśli nie przedstawisz im sensownie swojej oferty, wówczas mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego celu. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu layoutu i poprawie jej układu by lepiej wypełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy witryna została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych lub jeśli wymagane są aktualizacje pluginów w CMS. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw nowej strony internetowej, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony celem dokonywania bieżących aktualizacji na stronie. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla właściwego funkcjonowania firmowej strony. Zapraszamy do kontaktu i wybierzemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, aby Twoja strona www przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zawiercie

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie zwiększając ilość kontaktów biznesowych, kontrahentów przekładając się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego musi być atrakcyjna. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływ na to ma wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na uzyskanie dobrej pozycji na stronie w wynikach Google. Nie małe znaczenie ma dla nas lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania kontrahentów z rynku lokalnego. Dlatego w pierwszych krokach wykonujemy nieodpłatny, sumienny audyt strony internetowej, by namierzyć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają niekorzystnie na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Dzięki usłudze seo copywriting zapewniamy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe artykuły na stronie www, które zawierają odpowiednią ilość niezbędnych słów i fraz kluczowych dla wyszukiwarek. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne treści mające duże znaczenie dla wyszukiwarki które stworzone są za pomocą specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkadziesiąt niepowtarzalnych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google treści.Strony www Zawiercie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Stworzymy dla Państwa efektowną wizytówkę firmowej strony w sieci www. Dołożymy dużo starań, aby Państwa firmowa strona www owocnie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, a także żeby spełniała wszystkie techniczne wytyczne wpływające na jej widoczność, sprawność i szybkość wczytywania. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną internetową to wiele szczegółowo skoncentrowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest uwidocznienie waszej firmowej wizytówki w sieci. Projektowana przez nas każda strona ma na celu w prosty sposób i skuteczny wysłać przekaz, który z pewnością będzie w stanie dotrzeć do użytkownika docelowego wykorzystując do tego odpowiednio dobrane słowa i frazy kluczowe. Za sprawą naszych działań wasza strona www w sposób naturalny pojawi się na czołowych miejscach w wyszukiwarce Google po wpisaniu przez użytkownika potrzebnego hasła związanego z określoną dziedziną. Wygląd strony www jest uzupełniony jakościową treścią, a także nie jest przeładowany zbędnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej poprawną szybkość ładowania oraz łatwość odbioru. Treści zawarte na stronie www są chwytliwe, w pełni przejrzyste oraz przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest zwiększenie klientów lub odwiedzających serwis www. Stuprocentowa satysfakcja i zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, z tego powodu uwzględniamy Twoje sugestie na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie prawidłowo stworzona strona internetowa to jedno z najlepszych narzędzi marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna a także posiadała dobrą konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać kontrahentów ale także negatywnie wpływać na jej pozycję w sieci. Proponowana przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www interesujący design, właściwą komunikację z klientem oraz efektywny content marketing. Na podstawie wykonanego przez nas bezpłatnego audytu strony www, przeprowadzimy dostosowane odpowiednio czynności modernizacyjne, które mają na celu wyróżnienie Państwa działalności w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga raz na jakiś czas odświeżenia oprawy graficznej, dokonania aktualizacji systemu bądź mniej lub bardziej poważnych przeróbek programistycznych. Wpływ na to mają zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się nieustannie aktualizacje systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Oferowana przez nas usługa jaką jest obsługa stron internetowych której celem są bieżące działania odnośnie konieczności zmian graficznych oraz programistycznych strony www. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej usługi prowadzenia strony internetowej powiększając szansę na większą liczbę Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Państwa strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga