Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mława

Obszar usług: Mława, Dzierzgowo, Lipowiec Kościelny, Radzanów, Strzegowo, Stupsk, Szreńsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna, Wiśniewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym sektorze. Nasze nowoczesne strony www spełniają standardy określane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w internecie, można szybciej osiągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez problemu odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn www, mająca na celu takie uskutecznienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na poszczególne frazy i wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych informacji i zmian, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzebujesz więcej niż tylko dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mława

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje szybkie, mobilne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od stopnia skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z formularza do wyceny strony, dostępnym na naszej stronie, by sprecyzować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta jesteśmy w stanie również zbudować stronę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz praktyczny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mława

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny darmowy audyt Twojej strony internetowej, oraz zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mława

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www działającej, umożliwiający odszukać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności przystępujemy do precyzyjnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna działała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Mława

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Waszą firmę w odniesieniu do konkurencji oraz sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa i grupy klientów, do których przewidujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację www, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc podążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www były w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy masz już własną stronę oraz zaczynasz dostrzegać, że Twoja strona www przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę www. Ważna jest też odpowiednia obsługa, aby całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy wizualnej, całokształtu i funkcjonalności. Bez wahania dokonamy wszelkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga