Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Toruń

Obszar usług: Toruń, Chełmża, Czernikowo, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy strony internetowe dla firm, a także indywidualnych potrzeb z całej Polski. Zaprojektujemy Twoją stroną od A do Z. Projektujemy je tak, by jej interfejs był łatwy w obsłudze, a pozycja w wynikach wyszukiwania była wyższa, dzięki temu grono waszych potencjalnych klientów będzie większe. Przy projektowaniu stron internetowych staramy się korzystać z aktualnych trendów wizualnych, technicznych oraz z inteligentnych narzędzi do tworzenia stron. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń! Strona www od dkstrony.pl to dobry wybór!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była stale odświeżana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po uruchomieniu usługi do indeksu Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona jest we wszelkim calu dobrana do sektora biznesu oraz grupy końcowej, dla której jest programowana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Toruń

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości portale. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej precyzyjnego podania kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle ważną z punktu widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie zakodowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy również bez wersji CMS. Po skończeniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń strony, sprowadzeniu więcej klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Toruń

Czy masz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wskazać gdzie leży przyczyna niepowodzenia. W zakres działania naszych usług wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest opłacalna. Czasami lepiej wykonać witrynę www od początku zaoszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego również świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji oraz naprawy strony www istotna jest także obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Toruń

Filarem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już z początku jej tworzenia, aby uniknąć na przyszłość późniejszych wydatków. Niejednokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby podnieść jej efektywność i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Toruń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a funkcjonalnością. Kontrahenci, jak też wykonawcy, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć kłopotów z określeniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli masz przeczucie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Nierzadko jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Skutecznie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga