Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Trzebnica

Obszar usług: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice, Wisznia Mała, Zawonia, Żmigród.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne stawiane przez Google, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję wśród konkurencji.


Internet to doskonałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił absolutnie strategię działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Co więcej, za pomocą internetu, można osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów lub usług.


Od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzrost widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej budowie, i bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc pozyskać klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozleklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z całą pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Trzebnica

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją sugestię jesteśmy w stanie również zaprogramować witrynę www w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny oraz użyteczny serwis www dostosowany do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Trzebnica

Wizytówka strony www posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Trzebnica

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle niezbędnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także bezpłatny, solidny audyt strony www już istniejącej, umożliwiający zbadać wszelakie nieprawidłowości wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do optymalnych rozwiązań, by wasza witryna www funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych artykułów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Trzebnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji i wpłynie na odniesienie lepszych pozycji w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna spełniać dana witryna i rzeszy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Układ i kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację www, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby tylko ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną stronę internetową i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna przestaje funkcjonować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę internetową. Ważna jest też fachowa obsługa, aby całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę internetową pod kątem zmiany oprawy graficznej, rozłożenia i użyteczności. Niezwłocznie zrealizujemy wszelkie naprawy, zapewniając docelowo całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga