Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Miechów

Obszar usług: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im wysoką widoczność z pośród konkurencji.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa pozyskać o dużo więcej odbiorców naszych produktów oraz usług.


Już od dziś powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien szybko zorientować się w jej konstrukcji, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie usprawnienie strony www, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych informacji i zmian, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Miechów

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, mobilne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Prosimy także skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, by oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji treści. Zapewniona także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem efektu widoczności strony w wynikach Google i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Miechów

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Miechów

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy również bezpłatny, solidny audyt strony www już funkcjonującej, pozwalający odszukać wszystkie błędy mające wpływ na jej niską indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna internetowa pracowała skutecznie. Duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez was artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się tekstów, wspomagające bardzo dobre zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Miechów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna spełniać dana witryna i rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają jakość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Przygotowane przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację strony, co w zupełności spełnia wszelkie wymagania algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę internetową oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalizm naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny www i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej odpowiednia obsługa, by całość bez przerwy sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, budowy i użyteczności. Błyskawicznie dokonamy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga