Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ełk

Obszar usług: Ełk, Kalinowo, Prostki, Stare Juchy.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Troszczymy się o to by nasza propozycja była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony internetowe RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować na co nas stać. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po skończeniu przygotowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane solidnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest w każdym calu dostosowana do tematyki biznesu oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami zagadek. To owocna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ełk

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości wizytówki stron. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te podstawowe z nich wymieniliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego podania wartości stworzenia strony www. Witryny, które tworzymy, wypełniają w pełni warunki poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie ważną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia swoją usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji z edycją treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity pod postacią: większej liczby odsłon, pozyskaniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ełk

Czy dysponujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się dokonać analizy gdzie leży przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować stronę www od początku przyoszczędzając czas i środki finansowe. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, że nasza strona www się po prostu zestarzała i potrzebuje zmodernizowania, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja strony może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ełk

Warunkiem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już na samym początku ich projektowania, tak aby uniknąć na przyszłość późniejszych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych słów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Sprawdź to!Strony www Ełk

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony internetowej należy w szczególności zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a używalnością. Kontrahenci, jak też sami wykonawcy, różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematów z określeniem o czym jest witryna, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy ponadto zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. A więc jeśli masz odczucie, że Państwa strona www nie działa prawidłowo, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszej usługi. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności portalu w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem drobna zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły stale zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy tekstu. Dobrze jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga