Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Wieluń

Obszar usług: Wieluń, Biała, Czarnożyły, Konopnica, Mokrsko, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wierzchlas.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im bardzo dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, w sieci internetowej, można zdobyć o dużo więcej odbiorców naszych produktów lub usług.


Od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę internetową tak, aby była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien szybko spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, potrzeba Ci więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wieluń

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy lekkie, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny projektu www, dostępnym na naszej stronie internetowej, by wyliczyć szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie również zakodować stronę www w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, estetyczny i praktyczny serwis www odpowiednio dostosowany do zakresu Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wieluń

Strona internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych klientów. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawną pracę, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów czy zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy rzetelny darmowy audyt Twojej strony www, a kolejnie zaoferujemy jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wieluń

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na czołowej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy także nieodpłatny, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zbadać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak aby Państwa witryna pracowała idealnie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Pamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Wieluń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo utworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji i sprawi odniesienie powodzenia w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna www i rzeszy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie polepszają zalety estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Stawiamy na prostotę i odpowiednią optymalizację strony, co doskonale spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby tylko ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna www przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Kiedy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www z punktu widzenia zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i funkcjonalności. Błyskawicznie wykonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga