Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Bytom

Obszar usług: Bytom.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, w sieci internetowej, można szybciej osiągnąć o sporo więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już od dziś zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Wzrost aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy działającą stronę tak, aby była wizytówką działalności w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Ponadto, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony internetowej, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien naturalnie zorientować się w jej budowie, i bez najmniejszych trudności wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalistycznych informacji i zmian, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Bytom

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy efektywne, mobilne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary rozbudowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie, aby sprecyzować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny www w dalszej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoją prośbę jesteśmy w stanie również zaprogramować stronę www w wersji bez CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wynikach Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec dostajesz profesjonalny, czytelny a również użyteczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Bytom

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny bezpłatny audyt Twojej strony www, i możemy zaproponować najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Bytom

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo niezbędnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy również całkowicie darmowy, dokładny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający wybadać wszystkie nieprawidłowości mające wpływ na jej słabą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza strona www pracowała dobrze. Duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych tekstów, wspomagające właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Bytom

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do lepszych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona i grona użytkowników, do których oczekujemy dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, tak by były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają wartość witryny, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez nas strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i odpowiednią optymalizację witryny www, co w zupełności spełnia wszystkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona przestaje działać jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć świetnie wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, formy i właściwości. Ekspresowo zrealizujemy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga