Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Grudziądz

Obszar usług: Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych gotowych metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza usługa była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, bardzo ułatwiają wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla użytkownika środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce gdyż są wykonywane fachowo i zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności branży i grupy docelowej, dla której jest opracowywana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Grudziądz

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą ogromnie istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Rzetelnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy też bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu pracy otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa wyczekiwane profity pod postacią: wyświetleń strony, zgromadzeniu większej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Grudziądz

Czy użytkujesz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z nami, a postaramy się określić gdzie jest powód problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zaprojektować stronę www od początku przyoszczędzając czas i fundusze. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje modernizacji, toteż świadczymy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby pogłębić jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Grudziądz

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości niepotrzebnych wydatków. Wielokrotnie kontrahenci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należy uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widzialność w Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Grudziądz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu należy szczególnie zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a wygodą użytkowania. Klienci, a także wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje witryna www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy poza tym zwracają uwagę na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji portalu www, lecz i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszych usług. A więc w przypadku kiedy odnosisz odczucie, że Państwa strona nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni moment, by się z nami skontaktować. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w Google. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często bywa tak że konieczna jest modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Bardzo dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga